O nas

Z OGROMNEJ PASJI I MIŁOŚCI DO SŁODKOŚCI, DO TOWARZYSKICH SPOTKAŃ I KLIMATYCZNEJ MUZYKI POWSTAŁA PRACOWNIA CUKIERNICZA CHANTILLY W BOCHNI.

Nasza firma sukcesywnie się rozwija od ponad siedemnastu lat. Pierwsza powstała cukiernia. Właścicielka zaskarbiła sobie wiernych klientów dzięki pysznym, domowym słodkościom bez sztucznych dodatków. Wszystko powstało z jej ogromnego zamiłowania do wypieków. Dzięki wsparciu i pracy swoich córek z wielkim zaangażowaniem udaje się podtrzymywać tę tradycję.

Tworzymy ciasta, torty, ciasteczka, słodkie stoły na przeróżne okazje – zarówno te mniejsze, jak urodziny czy większe, jak wesela.

Pierwotnie otworzyliśmy mały sklepik w naszej cukierni prz ul. Kolejowej 5B w Bochni. Później nadszedł czas na kawiarnię w samym sercu Bochni – naprzeciwko Plant Salinarnych. W budynku zaadoptowaliśmy także Pracownię Tortów Artystycznych i nasze biuro.
Od Grudnia 2022 zmieniliśmy miejsce kawiarni. Z Plant przenieśliśmy do Rynku i z  naszymi klientami możemy się spotkać w nowej lokalizacji, przy ul. Sutoris 2 w Bochni. Wnętrze zmieniło charakter, ale nadal pozostajemy zakochani w pracach Dominiki Stawarz – Burskiej. Jej obraz bocheńskiego Rynku przenieśliśmy na naszą ścianę. Pyszną pamiątką z Bochni będą pierniczki z naniesioną grafiką obrazów Dominiki.

W nowym miejscu stworzyliśmy sklep z naszymi wszystkimi produktami: Waszą ulubioną kawą, tortami, słodkościami, chlebem żarnowym, słonymi i słodkimi wypiekami oraz pierniczkami na różne okazje. 

Z miłości… do słodkości!

Serdecznie zapraszamy do Cafeterii
przy ul. Sutoris 2, 32-700 Bochnia
od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 19:00
w soboty w godzinach od 8:00 do 20:00
w niedziele w godzinach od 10:00 do 20:00

Wszystkie nasze ciasta są dostępne w Cukierni
przy ul. Kolejowej 5B, 32-700 Bochnia,
od poniedziałku od piątku w godzinach od 7:00 do 17:00.
w soboty w godzinach od 8:00 do 14:00.


Serdecznie zapraszamy!

W związku z pandemią COVID-19 nasza firma otrzymała subwencję finansową od PFR.