fbpx

O nas

Z OGROMNEJ PASJI I MIŁOŚCI DO SŁODKOŚCI, DO TOWARZYSKICH SPOTKAŃ I KLIMATYCZNEJ MUZYKI POWSTAŁA PRACOWNIA CUKIERNICZA CHANTILLY W BOCHNI.

Nasza firma sukcesywnie się rozwija od ponad piętnastu lat. Pierwsza powstała cukiernia. Właścicielka zaskarbiła sobie wiernych klientów dzięki pysznym, domowym słodkościom bez sztucznych dodatków. Wszystko powstało z jej ogromnego zamiłowania do wypieków. Dzięki wsparciu i pracy swoich córek z wielkim zaangażowaniem udaje się podtrzymywać tę tradycję.

Tworzymy ciasta, torty, ciasteczka, słodkie stoły na przeróżne okazje – zarówno te mniejsze, jak urodziny czy większe, jak wesela.

Pierwotnie otworzyliśmy małą kawiarnię, a obecnie Cafeteria ma już dwa, udostępnione dla Gości piętra. Poniżej kawiarni znajduje się Pracownia Tortów Artystycznych. To właśnie tam powstają znane nie tylko w Bochni arcydzieła. Nasi cukiernicy (a właściwie artyści), przygotowując słodkości dbają o każdy szczegół, zyskując przychylność nawet najbardziej wymagającego Gościa.

Kawiarnia znajduje się w samym sercu Bochni – w pobliżu Plant Sanitarnych. Rodzinna firma z wieloletnią tradycją cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców Bochni i okolic. Nie da się ukryć, że jest to kultowe miejsce i ogromna wizytówka miasta. A to wszystko za sprawą wyśmienitych lodów, aromatycznej kawy, przygotowanej na naszej autorskiej mieszance- „Chantilly” wypalonej w miejscowej palarni „Planeta Kawy” i artystycznych tortów, które od lat urzekają naszych Gości. Cafeteria Chantilly to nie tylko naturalne produkty, których smak zachwyca nawet najbardziej wymagające podniebienia, ale miejsce, do którego z chęcią się wraca, aby spędzić czas w miłym towarzystwie przy herbacie czy sezonowej kawie. W kawiarni dostać można również pyszne, domowe ciasta, desery, koktajle oraz świeżo wyciskane soki. Uroku kawiarni dodają ręcznie malowane kafelki, autorstwa Dominiki Stawarz-Burskiej, które zdobią wszystkie stoliki. Ponadto na ścianach można zobaczyć piękne obrazy tej Bocheńskiej malarki. Przestrzeń zdobią również sezonowe ozdoby, dzięki którym Goście mogą odczuć rodzinną atmosferę. Przemiła i profesjonalna obsługa dba o to, aby każdy wyszedł w pełni zadowolony i wrócił do nas ponownie, ponieważ zależy nam na relacji długotrwałej. Niewątpliwie naszym mottem jest zadowolenie Gości oraz ogromny uśmiech na ich twarzach, gdyż to mobilizuje nas do ciągłego rozwoju.

Z miłości… do słodkości!

Serdecznie zapraszamy do Cafeterii
przy ul. Regis 7A, 32-700 Bochnia
od poniedziałku do niedzieli
w godzinach od 9:00 do 20:00

Wszystkie nasze ciasta są dostępne w Cukierni
przy ul. Kolejowej 5A, 32-700 Bochnia,
która jest czynna
od poniedziałku od piątku w godzinach od 7:00 do 17:00.
W soboty Cukiernia jest czynna od 8:00 do 14:00.

W związku z pandemią COVID-19 nasza firma otrzymała subwencję finansową od PFR.