Z innej okazji

Poza tortami i klasycznymi ciastami nasza cukiernia ofeuje również inne, nietypowe wyroby.

PIERNICZKI

Pierniczki i ich zapach kojarzą się większości osób ze świętami Bożego Narodzenia. Jednak u nas pierniczki wypiekane są przez cały rok! Wykonujemy je na każdą okazję, a dzięki swojej trwałości mogą być piękną (i pachnącą) pamiątką na długi czas. Forma upominku na Dzień Mamy, słodkie podziękowania lub winietki na weselu, Pamiątka Chrztu czy prezent urodzinowy – to Ty decydujesz na jaką okazję wybierzesz nasze pierniczki. Oferujemy także pierniczki firmowe – idealne do promocji firmy, instytucji czy miasta.

LODY

Lody w naszej Cafeterii przygotowujemy sami zgodnie własną recepturą. Bazujemy na owocach (w sezonie – świeżych, w zimie – mrożonych, dlatego kolor np. lodów truskawkowych zmienia się w zalezności od pory roku) lub śmietanie i mleku w przypadku lodów mlecznych. Nie boimy się eksperymentować wprowadzając do oferty nowe smaki: lody sernikowe, karmel z prażonym słonecznikiem czy lody w smakach sezonowych np. piernikowe. W okresie letnim oferujemy również lody włoskie i jogurty mrożone.

MUFFINY Z DEKORACJĄ Z MASY CUKROWEJ

Wykonujemy artysyczne muffiny, idealne na przyjęcie zarówno dla młodszych jak i starszych łasuchów. Piękne i słodkie z wymarzoną dekoracją na wesele lub ukochaną postacią z bajki. Można wybrad rodzaj ciasta (jasne lub kakowe) oraz nadzienie (czzekolada, wiśnia, malina, czerwona porzeczka, czarna porzeczka, brzoskwinia, adwokat).

MUFFINY ZE ŚMIETANĄ

Muffiny z delikatną śmietaną, udekorowane owocami, posypką lub innymi dodatkami wedle upodobao. Można wybrad rodzaj ciasta (jasne lub kakowe) oraz nadzienie (czzekolada, wiśnia, malina, czerwona porzeczka, czarna porzeczka, brzoskwinia, adwokat).

CIASTECZKA BANKIETOWE

BABECZKI

Nasze mini babeczki z karmelem lub owocami idealnie sprawdzą się jako dodatek do innych słodkości na waszym przyjęciu. Większa wersja babeczki z owocami – tartaletka może byd podawana zamiast deseru.

DESERKI

INNE PYSZNOŚCI

Cały czas myślimy jak osłodzić Wasz dzień i nasza oferta cały czas rośnie. W tej galerii zobaczycie słodkości które przygotowujemy zarówno w dzień powszedni jak i na różne specjalne okazje.