Twoje wesele

Pozwólcie nam, a sprawimy że Wasze wesele będzie niezapomniane. 

Nasza cukiernia od ponad 15 lat przygotowuje słodkości. Nie uznajemy sztucznych dodatków, niepotrzebnych spulchniaczy. Do każdego zamówienia przykładamy szczególną uwagę i wkładamy całe serce.

Wszelkie słodkości, niezbędne na każdym weselu znajdziecie u nas. Przygotujemy nie tylko wyśmienity tort, ale również słodki stół, ciasto, pierniczki z podziękowaniami oraz na pożegnanie Gości – paczki z ciastem. Dbamy o spójną koncepcje Waszego wesela dlatego dopasujemy dekoracje tortu, słodkiego stołu czy kolor wstążki na paczce według Waszego pomysłu.

Tort

Eleganckie, rustykalne, typu naked cake, pokryte śmietaną lub kremem maślanym, zdobione żywymi kwiatami czy sezonowymi owocami, żywymi. Specjalizujemy się również w tortach artystycznych. Misterne zdobienia, ręcznie wykonywane malunki niczym małe-duże dzieła sztuki. Uwielbiamy torty personalizowane.

Katalog tortów jest dostępny tutaj.  

Zainspiruj się naszymi wzorami lub napisz do nas jaki macie pomysł na Wasz tort weselny!

Słodkie Stoły

Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce, która kompleksowo przygotowuje słodkie stoły. To nie tylko pyszne słodycze, ale również aranżacja całości, zastawa, dodatki, kwiaty i winietki. Dodatki sprawiają, że każdy stół jest inny. Od początku naszym założeniem była spójność słodkiego stołu z całym weselem. Masz nietypowy temat przewodni wesela? Świetnie! Uwielbiamy również współprace nieoczywiste, które pozwalają rozwinąć kreatywność. Słodkie stoły to nasza pasja.

Napisz do nas z zapytaniem o dostępność terminu i szczegóły oferty.

Paczki z ciastem dla Gości

Pamiętajcie o upominkach dla Waszych Gości! Ciasto przy którym z przyjemnością każdy z nich będzie wspominał Wasze wesele. Może być klasyczne pudełko plastikowe lub eleganckie białe papierowe przewiązywane wstążką w wybranym kolorze.

Napisz do nas z zapytaniem o szczegóły oferty.

Ciasto na stół

Na Waszym weselu pojawią się różni Goście, dlatego ciasta też muszą mieć zróżnicowane smaki. Taki klasyk jak sernik (którym możemy się pochwalić, jest wyśmienity) to podstawa. Do tego wspólnie dobierzemy kilka innych rodzajów ciast (coś z karmelem, kokosem, owocami, galaretką) oraz drobne ciasteczka, babeczki.
Każdy znajdzie coś dla siebie.

Napisz do nas z zapytaniem o szczegóły oferty.

Szczegóły i cena oferty

Gabriela Jawień-Rzepecka

Tel: + 48 666 120 758

E- mail: wesele@chantillybochnia.pl